pl / en / de
O nas
Tworzymy zespół profesjonalistów oparty na wiedzy i doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami

Imeka w skrócie

Imeka - 1999

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku krajowym i zagranicznym.

Imeka - Jaworzno

Siedziba firmy w Jaworznie przy ul. Chopina 98, województwo Śląskie.

Imeka - kompleksowe usługi

Kompleksowe usługi w dziedzinie instalacji budynkowych.

Imeka - optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów, poziomu bezpieczeństwa i jakości.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji słabo- i silnoprądowych - na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych. Siedziba firmy mieści się w PL 43-600 Jaworzno (woj. śląskie) przy ul. Chopina 98.

Nasze przedsiębiorstwo posiada piętnastoletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu ww. instalacji. Specjalizujemy się od założenia firmy w wykonaniu m.in.: SSP, DSO, SSWiN, SKD, CCTV, LAN, BMS, ofertę uzupełniliśmy po zmianach w strukturze właścicielskiej o instalacje silnoprądowe, automatykę budynkową oraz pozostałe instalacje słaboprądowe, stając się kompleksowym dostawcą w dziedzinie instalacji budynkowych.

Ponadto nasze spółki posiadają odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, doświadczenie naszej firmy oraz staranna selekcja dobieranych urządzeń pozwala nam na wykonywanie nowoczesnych, rozbudowanych systemów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie optymalizacji kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych, poziomu bezpieczeństwa, jakości wykonania i użytkowania.

Gwarantujemy kompleksowe wykonanie instalacji od etapu projektowania po serwisowanie różnych systemów, nasze instalacje są wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami.

Posiadamy cenne doświadczenie wynikające z współpracy z znanymi kontrahentami przy dużych przedsięwzięciach, gdzie uzyskiwaliśmy uznanie inwestorów - więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce ”Partnerzy”.

Mamy nadzieje, że takie uznanie otrzymamy i z Państwa strony - zapraszamy do współpracy!


Przejdź do oferty